Bizi takip edin
|
EN

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Projeler

2017-2018 Eğitim öğretim yılında, SBÜ Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından düzenlenen Broşür Yarışmasında, 3. sınıf öğrencilerimizden Hasibe Yüksekbağ "Nebulizatör Kullanımı" konulu broşürü ile Birinci, Nezihe Nermin ise "KOAH" konulu broşürü ile Üçüncü olmuştur.


2016-2017 Eğitim öğretim yılında, Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yaşlı Bakımı Programı tarafından “Geleceğimize Dokunalım” adıyla düzenlenen yaşlı ve engelli bireylerin yaşam kalitelerini arttıracak ürün geliştirmeye yönelik, projeye dönüştürülebilecek fikir yarışmasında Hemşirelik Bölümü ikinci sınıf öğrencilerimizden Nejdet Uludoğan ve Deniz Atam tarafından hazırlanan “KONUŞAN ELLER DUYAN TOPLUM” adlı proje üçüncülük ödülünü kazanmıştır


Danışman: Özgül Karayurt “Böbrek Nakli Alıcılarında Ilaç Uyumunu Arttırmak Için Yeni Bir Girisim: Sistem degisimi Girisiminin Etkisinin Incelenmesi" 218S720 nolu TUBİTAK Araştırma Destek Fonu. 08.10 .2019 (453.100.00)


Araştırmacı: Özgül Karayurt “Psychosocial Outcomes Evaluation of Living Donors after Live-Liver Transplantation” The International Transplant Nurses Society (ITNS) 2017 destekli proje , ($2,000.00)

SOSYAL MEDYA

İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.